Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Зона Свят (за всички потребители извън страната) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Зона Свят (за всички потребители извън страната)
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
pobyrkan
Sat Aug 29 2009, 11:05
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
А ве еи бавноразвиващ,я не ми се дърви ве,тебе не са ли те учили,че големите като си мерят пишките -ти да не си слагаш патканчето там .
Най-отгоре
Rage*
Sat Aug 29 2009, 19:25
Гост
Оф побъркан видях ти профила.... ти какъв си БНС-ар ли член на ВМРО ли? Недей злобя! За това което говориш заслужаваш да бъдеш блокиран, но поне имам респект към хора които защитават държавните интереси, но все пак те предупреждавам. Говорим съвсем спокойно тук! Това, че на теб не ти харесва не означава, че трябва да оказваш някакво влияние! Като не ти харесва просто го подмини. А до другото кой ни бил виновен на младите (не, че ти си от колко по - старите...) проот излез и виж какво се случва на вън пусни си едни новини и тн. Смятам, че България има досто по - сериозни проблеми от 2 грама трева. Примерно хероина който се внася с танкерите и корупцията и много други, но това на теб трябва да ти е ясно! Ако имаш още някоя "препоръка" към мен, ще се радвам да я видя на лично съобщение. А за другите утре или вдругиден ще ви кача снимки от хага, от рок кафето в Амстердам и разни други БАРАБАР с кратка статийка за холандия, холандците, подхода им, и начина им на живот, който всъщност не се различава кой знае колко от нашия. Чао и МИР.
Най-отгоре
NoobSaibot
Sat Aug 29 2009, 20:09
Гост
жалко че хубавата тема се превърна в неква тъпа кавга ( .... има си ЛС ако искате да се разправяте...и още по жалко че Модератора флооди темата с глупости.... ( нищо лично Алекс ...просто е така)

Ще ми интересно да видя снимките от Амстердам за които говори Алекс чакам с нетърпение

[ Редактирано Sat Aug 29 2009, 20:12 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Sun Aug 30 2009, 00:21

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
В кой град си Алекс?
Най-отгоре
NoobSaibot
Thu Sep 03 2009, 21:19
Гост
Алекс кога ще качиш снимките за кото говореше преди ?1 МАЙ Ни забрави
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System