Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Зона Свят (за всички потребители извън страната) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Зона Свят (за всички потребители извън страната)
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Addicted
Wed Aug 26 2009, 22:09
Гост
Aree един пост от Слънчев бряг....Тук е 10+ направо
Най-отгоре
pobyrkan
Thu Aug 27 2009, 00:01
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Абе вие или сте прости или незнам как да ви упределя.Първо май не се сещате,че тема като тази с такива снимки си е направо престъпна и другите дето тука реват да им пращат някви неща - ми супер пич прати им да видиш как ще почукат на вратата няколко облечени в държавни дрехи чичковци.Като прочвтох заглавието си казах-бре една хубава тема ще прочета за хората извън БГ,а то какво -малумни обяснения за трева.....Които иска да се обижда - слабо ме вълнува.....
Най-отгоре
$kill$
Thu Aug 27 2009, 00:23
Гост
Aleks KaKBo cTaHa 6eeeee :@ c KoJLuo cu 4aKaMe KJlaBuaTyPuTe...
Най-отгоре
Rage*
Fri Aug 28 2009, 18:17
Гост
Pobyrkan Слушай сега реших да дам на хората шанс да се изкефят на нещо което при мен е легално и да ми завидят (може би) за малко! Ако искаш да си говорим сериозни неща може да ме намериш в скайп... за кво искаш да си говорим за ТЪПАТА и ПРЕСТЪПНА система в България? Или може би за цялото лайняно и прецакано общество изпълненоО СЪС СКРУПУЛИ, които ти потвърждаваш? Кажи кое и е престъпното на снимката ела и ме арестувай в холандия и ме съди....Да не би да си ченге че така се изразяваш. От тя ли си дето дебнат да те ебнат (извинявам се) щото не могат да си намерят друга работа. Щото изтърват всички опасни престъпници и и целия трафик на крек и кока дето минава през България. Ако искаш можем и да си говорим за международните закони или корпоративните такива, може и за икономическите и търговските, политическите и обеществениете....ДА ПИЧ АЗ ГО УЧА ТОВА (право) и като всеки правист НЕ ХАРЕСВАМ ТАЗИ Ши**на система в нашата родина и затова отидох да уча другде където хората са по - разкрепостени. Като искаш да бъдеш роб на властта БЪДИ но те поздравявам със Smotan MC (a.k.a. Ndoe) - със една песен за куките за чието име не се сещам! А и да ти кажа снимката не е престъпна...В БЪЛГАРИЯ Е ПРЕСТЪПНО АКО ГО ИЗВАДЯ И ТО БЪДЕ ВИДЯНО ОТ ЧЕНГЕ КОЕТО С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ МЕ ОДЕРЕ.....така да ти го кажа. а то дори не е и снимано в България. Следва ---> Да идеята ми беше да пишат хората впечтления които скоро ще изразя в един достадълъг пост, но реших да базикна хората....айде ЧАО!!!!!!!!
Най-отгоре
sAks
Fri Aug 28 2009, 18:48

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Абе Побъркан, оки донякъде си прав! Само първо да те попитам, като си сложи някой Джойнтче за аватарче с скайп или форуми, да не би да идват да го арестуват? Да подчертая, че аз тука никъде на виждам нещо престъпно, тъй като никъде не виждам няква обява за продажба или разпространение на наркотични вещества! Аз, както и повечкото хора като чуя Холандия, първото за което се сещам е легална трева и легална проституция, като изключиме университети и т.н! Ние, като млади хора обичаме да се забавляваме, именно за това е постнал ..тва Алекс, единствено за фън....! ( и аз веднъж не му усетих майтапа : D )

Та по темата: TiK TriK също ако не се лъжа е в чужбина, ама нещо му се свидят да сподели некое впечатление...!
И БТВ Алекс да не забравиш за снимките на ония дето сстоят на витрините! : D
Най-отгоре
pobyrkan
Fri Aug 28 2009, 18:48
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Rage* написа ...

Pobyrkan Слушай сега реших да дам на хората шанс да се изкефят на нещо което при мен е легално и да ми завидят (може би) за малко! Ако искаш да си говорим сериозни неща може да ме намериш в скайп... за кво искаш да си говорим за ТЪПАТА и ПРЕСТЪПНА система в България? Или може би за цялото лайняно и прецакано общество изпълненоО СЪС СКРУПУЛИ, които ти потвърждаваш? Кажи кое и е престъпното на снимката ела и ме арестувай в холандия и ме съди....Да не би да си ченге че така се изразяваш. От тя ли си дето дебнат да те ебнат (извинявам се) щото не могат да си намерят друга работа. Щото изтърват всички опасни престъпници и и целия трафик на крек и кока дето минава през България. Ако искаш можем и да си говорим за международните закони или корпоративните такива, може и за икономическите и търговските, политическите и обеществениете....ДА ПИЧ АЗ ГО УЧА ТОВА (право) и като всеки правист НЕ ХАРЕСВАМ ТАЗИ Ши**на система в нашата родина и затова отидох да уча другде където хората са по - разкрепостени. Като искаш да бъдеш роб на властта БЪДИ но те поздравявам със Smotan MC (a.k.a. Ndoe) - със една песен за куките за чието име не се сещам! А и да ти кажа снимката не е престъпна...В БЪЛГАРИЯ Е ПРЕСТЪПНО АКО ГО ИЗВАДЯ И ТО БЪДЕ ВИДЯНО ОТ ЧЕНГЕ КОЕТО С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ МЕ ОДЕРЕ.....така да ти го кажа. а то дори не е и снимано в България. Следва ---> Да идеята ми беше да пишат хората впечтления които скоро ще изразя в един достадълъг пост, но реших да базикна хората....айде ЧАО!!!!!!!!


Я се успокой бе младеж.Това,че там е легална,незначи същото и за тук.И какво да се кефят на трева.Ама оф забравих,то вие нямате мозаци в главите си от тези неща и после искате хората да не са изруди.Ами браво на теб от сега те виждам теб и всичките като теб какви деца ще имате след време,ама нека после България да име виновна на всички ....
Най-отгоре
$kill$
Fri Aug 28 2009, 23:30
Гост
AJleKc Hue 4aKaMe... ^ ^

[ Редактирано Fri Aug 28 2009, 23:31 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Sat Aug 29 2009, 01:36

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Абе какво се карате тука за една снимка на трева .. Голяма работа вече и двамта сте прави и Aлекс и pobyrkan, но не сме тук да учим или преподаваме право, тук сме за да се забавляваме и да играем. Я се отпоснете малко и без лоши чуства!

[ Редактирано Sat Aug 29 2009, 01:40 ]
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Sat Aug 29 2009, 01:52
Гост
неможе ли да се затвори темата докато rage не си я отвори и ни покаже нещо интересно че така става нападение на спамери ^^ + мен
Най-отгоре
pa4o1000
Sat Aug 29 2009, 03:10
Гост
Абе pobyrkan снимката е от Холандия просто е качена в БГ ама е от там така че си ТРАЙ!!!!!!!!!!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System