Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Неправомерно използване на права - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Неправомерно използване на права
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
z_i_k_o
Mon Apr 22 2013, 19:46
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
link
Прочети първия пост, "биячо"...И после пак ме питай дали се гагва, банва, киква, слайва за заплахи.

Относно другия отворко - когато бомбата е заложена на Б, а последното CT седи в канал до вратата на А 30 сек., какво правим Можех и да го слайна...Сещаш ли се Айде оправяйте се както можете...
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Mon Apr 22 2013, 19:47
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Тоя е най-новата задклавиатурна нинджа на Ро-Ни! Ха-Ха
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Apr 22 2013, 19:50
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
MassiveAttack.
Това което си писал относно бойната чета, която ще събираш срещу него. Ако на мен го напишеш и покрай мен ще излетиш.
Научете се, че това е място за игра и за забавление, а не да се псуваме и да се обиждаме (дори, когато има такива случаи [въпреки, че и аз съм псувал] на които се налагат наказания) както си знаем без да има последствия.

Съгласен съм със SlaB, не е приятно нечия приятелка да бъде споменавана на място, където не трябва. А относно подсказването, Анатоли е будала и се е случвало да има такъв бъзик от време на време от сорта на "не е там" и пр.

[ Редактирано Mon Apr 22 2013, 19:52 ]
Най-отгоре
MaxPayne
Mon Apr 22 2013, 19:52
tedyo
Регистриран потребител #6994
Регистриран: Wed Feb 06 2013, 20:08
Град: Шумен
съобщения: 11
MassiveAttack ти нормален ли си Как ще идваш във Шумен да биеш ziko ?? Какво като имаш познати, нали знаеш, че във чуждо село и керемидите бият! За една игра тука взехте побоища да организирвате? Какво са впрягаш? 1 ден без чат ще те убие ли??? :/
Най-отгоре
MassiveAttack.
Mon Apr 22 2013, 19:53
Регистриран потребител #7294
Регистриран: Mon Apr 22 2013, 18:32
съобщения: 10
z_i_k_o написа ...

link
Прочети първия пост, "биячо"...И после пак ме питай дали се гагва, банва, киква, слайва за заплахи.

Относно другия отворко - когато бомбата е заложена на Б, а последното CT седи в канал до вратата на А 30 сек., какво правим Можех и да го слайна...Сещаш ли се Айде оправяйте се както можете...


Като гледам този пост е от преди месец, а аз играя в сървъра от 3 дена и никъде не виждам моето име или това че се ban-ва за заплахи )
Най-отгоре
MassiveAttack.
Mon Apr 22 2013, 20:00
Регистриран потребител #7294
Регистриран: Mon Apr 22 2013, 18:32
съобщения: 10
MaxPayne написа ...

MassiveAttack ти нормален ли си Как ще идваш във Шумен да биеш ziko ?? Какво като имаш познати, нали знаеш, че във чуждо село и керемидите бият! За една игра тука взехте побоища да организирвате? Какво са впрягаш? 1 ден без чат ще те убие ли??? :/


Точно там е работата че е една игра а тоя z_i_ko се заяжда с мен от първия ден в който влязох в сървъра Убива ме един път и вика по-добър съм ала бала? Днеска пак написах нещо от сорта на слаб си и заплашва с gag за 1 ден ? Това нормално ли е според теб ? Аз съм импулсивен човек признавам си ама и той като провокира съвсем... Да се държи малко като хората нали за т'ва са го сложили за админ а не да се заяжда
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Apr 22 2013, 20:01
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Прочети правилата на сървърите и тогава влез да играеш симпатяго. Айде hf.
Най-отгоре
MassiveAttack.
Mon Apr 22 2013, 20:07
Регистриран потребител #7294
Регистриран: Mon Apr 22 2013, 18:32
съобщения: 10
Е се тая той z_i_k_o ще си го отнесе in the end )
Най-отгоре
puFi_mIx
Mon Apr 22 2013, 20:17
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Весели Празници :D
Най-отгоре
Feed me more
Mon Apr 22 2013, 20:29
Гост
Cr3w|Zl0baRa//Ghost написа ...

Тоя е най-новата задклавиатурна нинджа на Ро-Ни! Ха-Ха

MassiveAttack.
Ай бегай се прай на бияч в някоя друга верига
Ако админа наруши правилата вместо да минаваш на бойна готовност земи направи доказателства дотърти си бойното дупенце в сервера направи си темичка админ ***** злоупотребява с правата си пускаш доказателствата и готово това е начина а не със заплахи защото видя как се процедира с биячите тук.
Това е игра за да се забавляваме не да си хабим нервичките!
Мир!!!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System