Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / има някаква грешка относно бан :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
има някаква грешка относно бан :)
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
debelia
Mon Nov 19 2012, 11:22
Регистриран потребител #6403
Регистриран: Tue Apr 17 2012, 23:26
съобщения: 1
аз мисла че админите им требва курс или наръчник що си прават кво си искат и допускат грешки.... момчета и момичета админи ако не се преборите тук с комплексите че има по добри играчи от вас то вие ще си седите само пред компа и сте си мислите кви сте тарикати ма само тук и никъде другаде щото комплексарите на вън не виреят... защото место да опитват да се развиват те гледат в другите и остават далеч зад всички които гледат себе си и това как да се развиват без да се чустват смазни от чуждия успех... и това колко по рано го осъзнаете толко по на пред и по високо ще отидете.... е дано се преборите че времето тече и да си не останете здухани защото гледате другите бъз да се се видите вие.... ЧЕ бъди пръв покажи им че нема вечно да си комплексар


Пиши на кирилица.


[ Редактирано Mon Nov 19 2012, 11:32 ]
Най-отгоре
Nismo.dll
Mon Nov 19 2012, 11:32
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
а аз си мисля че ново спамещи звезди като тебее ще си пренапишат поста на кирилица ... и чак тогава ще повториш единствената дума дето явно знаеш " комплекси " 20 пъти.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Mon Nov 19 2012, 12:01
Гост
Админите си вършат работата банът за който беше тази тема си беше правилен,недей да си вреш нослето дето не ти е работата и се научи да пишеш на кирилица щото малко трудно ти се разбира какво пишеш знам причината просто си си кирилизирал коментара вместо да се постараеш да пишеш с бг буквите жалко за теб!
Моля стига спамове темата беше оставена отворена за да се доизяснят нещата покрай този бан а не за излишни коментари
Поздрави:~~~~~Faster~~~~~
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Nov 19 2012, 12:53
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Има изпратен смс. Бана се маха.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System