Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Кандидатура за админ в Hide n Seek Ro-ni сървър. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Кандидатура за админ в Hide n Seek Ro-ni сървър.
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Toshkoo
Mon Jul 30 2012, 13:13
Регистриран потребител #6647
Регистриран: Thu Jul 19 2012, 19:22
съобщения: 1
Привет!
Причината поради която създадох тази тема е следната:

1.Подръжка на Hide n Seek Ro-ni сървърът ви, смятана от мен като лоша от страна на някои админи.

2.Ентусиаст съм от към поддържането на даден Counter Strike 1.6 сървър да е "чисто" и приятно място за игра местенце, където винаги можеш да се забавляваш с приятели.

3.Говорих със ваш колега - Battleman отностно кандидатура, процедурата през която се минава и т.н. и реших да създам тема въпреки, че в момента процентът на приемане е нисък.

Казвам се Тодор, на 15 години съм от София(1996), в момента уча в училище по Телекомуникации и се развивам общо взето.Опитът ми със самата игра Counter Strike 1.6 е доста голям, и от страна на администраторското място, и разбира се от потребителското. Бил съм админ в UCTT Hide n Seek сървър в продължение на 2 години, като имах следните права "acdefghijmnopqrstu". Също така съм бил админ в Cs-Ultimate Deathrun в продължение на година, но за съжаление след известо време се разпадна, покрай gametracker-а и много други причини. Целият ми опит за цялата игра се равнява на 7 години(твърдо казано). В момента отделям известно време на Hide n Seek сървър-а ви, но също така и на клан сървърът ми. След доста работа покрай плъгините, конфигс.ини и много други текстови документи, създадох 2 мода - Hide n Seek и Kreedz. Мога да твърдя, че съм наясно с всички команди, както и подръжка на даден сървър. Моля да се обърне внимание, към дадената кандидатура и вследствие да има отговор.
Можете да се свържете с мен, чрез лично съобщение, или на скайп-а ми: diablo_war_96

Поздрави


[ Редактирано Mon Jul 30 2012, 13:14 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Jul 30 2012, 13:21

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Кандидатурите за админи са спрени!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System