Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / "Свински Грип!" (Симптоми и Информация) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
"Свински Грип!" (Симптоми и Информация)
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
UNKL | FaNaTiKa
Mon Nov 02 2009, 20:33
Гост
MaL1111... Така е те наистина преовеличават. и така печелят мн. повече от произвотството на тези инжекций за имунитед и Т.Н
Най-отгоре
Golchev
Mon Nov 02 2009, 22:53
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
Малее зеха да се появяват и при мен някой симптоми ама... гледам да се лекувам.. Ама дано не е сериозно..

[ Редактирано Mon Nov 02 2009, 23:04 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Rage*
Tue Nov 03 2009, 14:22
Гост
Уффф деца не разбрахте!!!! Не разбрахте ли, че това е едва ли не някаква зверската спекулация! От грип хора винаги са умирали. ДА свинският грип наистина е доста по - силен от нормалния грип, но о бикновено поваля хора със много слаба имунна система. В момента както ви е известно съм в Холандия и на скоро съквартиранта ми имаше същите симптоми...НЕ УМРЯ. Аз изкарах един друг грип който върви паралелно със Свинския, но за разлика от него държи 1 седмица и повече. Причината да умират толкова много хора не е заради по - смъртоносната консистенция на вируса,а в това, че мутира много бързо и се пренася много бързо и има много повече приемници от нормалния грип. Не е вярно, че няма лекарства за свинския грип. Това са имуно супресори (май бяха) и антигрипни препарати (пр. Тамифлу) които не се орят със самия причинител, а със неговата среда. С две думи изяждат средата преди него и по този начин го оставят без храна и той умира. Въпроса е не дали е свински или нормален, а да се хване на време и да се пият препаратите. айде МИР И ЛЮБОВ И ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НЕ ВИ ХВАЩА НИ СВИНСКИ И ЧОВЕШКИ ГРИП. Най - доброто лекарство е греяна ракия.
Най-отгоре
MaL11111111111111
Tue Nov 03 2009, 14:31
Гост
UNKL | FaNaTiKa и аз това имам на предвид нали все от някаде трябва да дарпат пари ако не от нас от кои друг ще е.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System