Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / TooHardForMe haker ili ne ? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
naspooo
Wed Aug 19 2009, 06:13
Гост
правя тази тема със цел да се разбере дали е хакер моля никои да не бъде против и за него изкам точни отговори изкам да сте неутрални просто кажете си мнението и се надявам да имате и доказателства поне скреен сшот ! според мене тои е Хакер оба4е немога да го хвана във крачка Ро-Ни сървъра го е баннал ПЕРНАМЕНТЛИ и смятам че не трябва да влиза повече грешка не е станала със сървъра да го е баннал без пречина за всичко си има обяснение играя повече от 3-години във сървърите и не смятам такива пиклиовци като него да го развалят със пускането на хак скрипт и така нататък
Най-отгоре
cMyYyKa4a
Wed Aug 19 2009, 06:18
Гост
Не играе с хак , но пак казвам , вие си решавайте какво да правите
Най-отгоре
naspooo
Wed Aug 19 2009, 06:28
Гост
и ТооХаРд виж във банн листата няма банн от наспоо ПЕРНАМЕНТЛИ за играч ТооХард просто лъжитети не се получават ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СПАМА !
Най-отгоре
Disturbed.dll
Wed Aug 19 2009, 10:31
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
За мен не е хакер, доста съм играл с него - винаги е бил редовен и на линия. Добър е, гледал съм го неведнъж по заявки на други админи, които мислят, че е хак, но за мен не е. Затова не се заемам да предприемам нещо, докато не видя със собствените си очи, че е хак. Някъде прочетох коментар от наспо, че другите админи го карали да киква!!! А те за какво са админи, те да го кикват, защото при всеки грешен акт може ти да го отнесеш, а не те. Та за мен си е много добър и редовен играч. Това е моето мнение по въпроса.
Най-отгоре
DSGL
Wed Aug 19 2009, 10:50
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Подкрепям Аверчето дистърбед мене лично никога не ме съмнявъл и мисля че съм го гледал 1 път и не беше хак,обаче ако е то се прикрива много майсторски,затова докато не го хванем си е чист.До доказване на противното
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Wed Aug 19 2009, 10:53
Гост
Не играе с хак !
Най-отгоре
Mecho
Wed Aug 19 2009, 11:12
Регистриран потребител #163
Регистриран: Wed Jan 02 2008, 13:12
Град: Сандански
съобщения: 13
аз пук щте ве успоря TooHardForMe беше баннван от battleman той щте ви даде демо

Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Wed Aug 19 2009, 11:20
Гост
еее като е баннат от battleman,soak,mitev....те грешки не правят ли ве ?вие пък егати хората..
Най-отгоре
Disturbed.dll
Wed Aug 19 2009, 11:58
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Ако може да помоля демото да бъде постнато от любопитство, понеже ми се повдигна интереса. Понеже той играе редовно, и ако е пермаментен банна трябва ли пак да бъде банван?

Малко Offtopic: Играчите с пермаментен бан трябвали пак да бъдат банвани, при повторно виждане в сървара и тогава играча не е с хак ?
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Wed Aug 19 2009, 12:10
Гост
баннат играч от мен.. 2-път като го видя веднага минавам спек..и забележа ли че ги знае отново бан без демо тей като вече имам направено от миналия път... Аре спирам с флоода вече че....
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System