Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Какво значи никът Ви? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Какво значи никът Ви?
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
slawii..
Sun Oct 11 2009, 01:00
slawii
Регистриран потребител #1993
Регистриран: Sat Aug 08 2009, 12:08
съобщения: 73
ами TerroR си значи TerroR
Най-отгоре
Battleman
Sun Oct 11 2009, 01:36

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
С моя ник карам от 8 години. От тогава не се е променял , с изключение на няколко пъти и то за 2-3 дена за да изразя себе и какво мисля, но през останалото време си е Батълмън. Това не е само ник за CS ами навсякъде. Имам сигурно от 100 рега из сайтове с този ник и производни на него. Той ми дойде когато тъкмо започнах да уча английски и свързах battle с man. Приблизително този ник значи, човек, който обича да се бори за нещо, или бие, зависи от случая. И така... Между другото, никога не си е променял начина на изписване, то винаги си е било строго Battleman, без разни големи и малки букви или замествания с цифри, изразявайки моята сериозност и официалност, както и уважение.
Най-отгоре
doob
Sun Oct 11 2009, 09:58
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Моят ник е Asshole*. Означава Задник ако някои не знаят. Идва от филма Hancock с Will Smith. Той много мразеше да му викат така. Много добре ми звучеше. За съжаление много скоро се сетих ника ми да е такав.Предишният ми ник е NoboDy*.

[ Редактирано Sun Oct 11 2009, 10:13 ]
Най-отгоре
sTraNge
Sun Oct 11 2009, 11:52
Гост
sTraNge означава страннен
Най-отгоре
msrm the spamer
Sun Oct 11 2009, 13:47
Гост
msrm the killer;} означава .. ами msrm са ми инициалите Михаил Стаменов Разтарвавача(прекор от 2ри клас) Михайлов the killer означава убиецът ако някой не се е сетил а ;} тази усмивка просто ми харесва ^^
Най-отгоре
Ice
Sun Oct 11 2009, 14:01
The Devil's Competition
Регистриран потребител #1747
Регистриран: Wed Jun 24 2009, 16:05
Град: Sofia
съобщения: 61
itzodes (ник за регистрации) идва от реалното ми име - Христо(itzo) Десев(des).
ice - игралният ми ник идва от Ице (на галено от името ми). Ице на латаница -->> Ice . Ice на английски означава лед. В училище някои от класа ми ми казват Айс заради ника ми . Имам 3-4 ника, които не използвам вече.

[ Редактирано Sun Oct 11 2009, 14:04 ]
Най-отгоре
ronny10
Sun Oct 11 2009, 15:03
Гост
Ами моя идва от тва , че съм фен на роналдинио и веднъж кат глеам негови пикове в гугъл видях че прякора му е Ronny10 (10 защото беше 10-ти номер в барса).Па някои могат и да го свържат с Ро-ни този сайт.Наистина има общо между двете особено при четенето - ''рони''.

[ Редактирано Sun Oct 11 2009, 15:04 ]
Най-отгоре
fantA ^
Sun Oct 11 2009, 18:05
Гост
Моя ник fantA ^ исках просто нещу кретенско което ще се набива на очи . това е !
Най-отгоре
Demon_Boy
Sun Oct 11 2009, 23:26
Гост
Moя ник е Demon_Boy и означава момчето демон xD
Най-отгоре
Stankov
Sun Oct 11 2009, 23:28
Гост
Ами попринцип сегашният ми ник Stankov идва от фамилията ми, но предишният ми ник е с история. fox. никът ми дойде от един играч. Още в съмото начало преди 3 години като започнах да играя цс, един играч ми направи впечатление. Той се пишеше fox.z и беще много добър, всички го мислеха за хакер, но той не беше. Накрая го баннаха от сървъра в който играех и повече не го видях. След няколко седмици реших да започна да играя с този ник , fox. и с него играх 2 години. После почнах да се пиша HaMaViA_kOmPoT. И преди 3 месца започнах да се пиша Станков
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System